theync.com

مدیران و کارشناسان شرکت شالکه شرق ، دانش آموخته رشته مهندسی نقشه برداری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی بوده و ضمن برخورداری از تجربه کارهای اجرایی در پروژه های نقشه برداری ، سابقه فعالیت در بخش فروش و پشتیبانی نمایندگیهای سابق و فعلی لایکا در ایران را نیز دارا می باشند .گذراندن دوره های آموزشی فروش و خدمات پس از فروش شرکت لایکا ، در ارائه خدمات هرچه بهتر و با کیفیت تر به مشتریان گرامی بسیار تأثیرگذار بوده است .

شرکت شالکه شرق ، از خردادماه سال 1383 فعالیت خود را بطور مستقل در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات نقشه برداری آغاز نمود و در طول قریب به 15 سال فعالیت خود ، افتخار همکاری با بسیاری از سازمانها ، ارگانها ، شرکتهای مهندسین مشاور ، شرکتهای معظم پیمانکاری  ، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و نقشه برداران عزیز را دارد.

 شرکت شالکه شرق با ارائه برندهای برتر تجهیزات نقشه برداری ، ضمن احترام به سلیقه مشتریان گرامی ، امکان انتخاب را برای آنها فراهم نموده است .

با توجه به تنوع روز افزون دوربین های نقشه برداری ، مترهای لیزری ، جی پی اس های دستی و ایستگاهی و لوازم جانبی تجهیزات نقشه برداری ، در پاره ای از موارد انتخاب برای نقشه برداران گرامی ، سخت و دشوار می باشد . لذا ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین گزینه متناسب با نوع پروژه و بودجه مشتریان گرامی ، بخشی از خدمات شرکت شالکه شرق می باشد. 

بدیهی است ، پس از انتخاب و خرید دوربین نقشه برداری مورد نظر ، آموزش و خدمات پس از فروش ، از جمله تعمیرات و کالیبراسیون دوره ای دوربین های نقشه برداری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که شرکت شالکه شرق با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و آموزش دیده در کارخانه لایکا ، در این راستا آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد .  

هدف ما ، ارائه خدمات با قیمت مناسب و کیفیت عالی به خریداران گرامی می باشد ، امید که بتوانیم در انجام این مهم کوشا باشیم .بدون شک ، انتقادات و پیشنهادات سازنده مشتریان عزیز ، در ارائه خدمات بهتر راهگشای ما خواهد بود .

LEICA-Geosystems-booth-by-stengele-cie-at-Intergeo-2013-Essen-Germany-03
trimble chc garmin leico sokkia geomax sanding nikon
fiesta de policias de cali.xxx movies english granny.